Програмне забезпечення для автоматизації та управління підприємствами й державними установами

 

www.parus.ua > Підтримка > Методконсультація по Зарплаті

Методконсультація бухгалтерів з питань розрахунку заробітної плати

Шановні клієнти, Ви маєте можливість отримати відповіді на запитання щодо розрахунку заробітної плати. Щоб задати запитання, необхідно заповнити форму, обов'язково вказавши Ваш реєстраційний номер у "Парусі". Відповіді на питання Ви отримаєте на e-mail, також відповіді будуть доступні на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право не коментувати деякі питання. Питання приймаються тільки через сайт!

Окрім цього Ви можете скористатись сервісом         Парус Інтернет-Консультант


Демоверсия ПО Парус

Поставити питання:

ПІБ*
Організація*
Реєстр. номер*
E-mail*
Телефон*
Питання
 
  

* Для надання більш коректної відповіді на запитання, просимо вказувати телефон для уточнень.

Зверніть увагу! Питання, пов'язані з реалізацією управлінських та облікових завдань у ПЗ "Парус" просимо адресувати на "Гарячу лінію" за тел. (044)565-55-77 або на hotline@parus.com.ua.

27.06.17
Якщо працівник іде у відпустку у липні чи включається у розрахунок грошової допомоги індексація?
Подивитись вiдповiдь
09.06.17
Як враховувати квартальну премію в розрахунку відрядження при таких умовах: квартальна премія виплачена в квітні (за січень-берень), відрядження у працівника у травні. Враховується лише 1/3 у березні чи також 1/3 у квітні?
Подивитись вiдповiдь
25.05.17
Як здійснюється перерахунок заробітної плати за минулі періоди (2015-2016рр.), якщо працівник добровільно вносить зайво отримані ним кошти на рахунок установи. Що робити з нарахуваннями, податком, військовим збором та єсв 3,6% за 2015рік.Чи можна ві
Подивитись вiдповiдь
19.05.17
На підставі яких документів брати норми для розрахунку виконання плану зубних техників в 2017 році? Адже наказ МОЗу №507 від 28.12.2002 року втратив чиність МОЗу (наказ №310 від 08.05.2014 року)
Подивитись вiдповiдь
16.05.17
Як розраховувати заробітну плату державному службовцю, якщо він перебував у відрядженні? По середньому чи як робочі дні?
Подивитись вiдповiдь
08.05.17
Як правильно індексувати відпустку працівникам освіти, для яких з 1 січня підвищили заробітну плату на 2 розряди?
Подивитись вiдповiдь
13.04.17
Працівник після тривалого 10 місяців лікарняного йде у відпустку. Як розрахувати відпускні з тарифної ставки?
Подивитись вiдповiдь
11.04.17
При підготовці звіту 1дф виплила помилка при нарахуванні і сплаті військового збору, підкажіть будь-ласка як сплатити ВЗ за працівників які вже звільнені?
Подивитись вiдповiдь
07.04.17
Ми є закладом охорони здоровя. Який розмір матеріальної допомоги надавати працівнику, який призначений на 0,5 ставки.Також чи має право на отримання мат.доп.сумісник та новий працівник, який отримав допомогу в цьому році на попередньому місці роботи
Подивитись вiдповiдь
06.04.17
Чи можна виплачувати доплату за ведення військового обліку в розмірі 25% секретарю виконкому міської ради, коли вже є доплата в розмірі 50% (за складність та напруження)?
Подивитись вiдповiдь
04.04.17
В Інституті проводиться виплата за керівництво аспірантами. Чи включається ця виплата до складової заробітної плати для розрахунку відпустки?
Подивитись вiдповiдь
31.03.17
Знайшли помилку в обчисленні компенсації за невикористану відпустку пра-м, звільненим в 15-16 рр. Як правильно відобразити донарах/утрим. в бухобліку, ЄСВ та 1 ДФ. Якщо це утримання, то працівник повинен сплатити суму з урахуванням податків чи ні?
Подивитись вiдповiдь
29.03.17
Чи потрібно змінювати суму мат.допомоги яку виплатили в лютому керівнику за 4 кв.2016р., в звязку з підвищенням посадових окладів?
Подивитись вiдповiдь
24.03.17
Чи має право працівник Тубдиспансеру, що працює як сумісник на надбавку зг. наказу 308/519 від 05.10.2005 п.4.1. Надбавки за тривалість безперервної роботи?
Подивитись вiдповiдь
Авторизацiя
Подiлитися 
 
РУС УКР