Парус - Спорт, краса, здоров'я

 

www.parus.ua > Продукцiя > Для середнього і малого бізнесу > Спорт, краса, здоров\'я

Парус - Спорт, краса, здоров'я

Актуальними завданнями у фітнес-індустрії є: мінімізація витрат на управління діяльністю і неефективний паперовий документообіг, використання сучасних і зручних способів обслуговування відвідувачів, управління потоком клієнтів та відвідувачів, формування маркетингової політики, автоматизація облікових і управлінських процесів, доступність актуальної інформації для аналізу і прийняття рішень.

Красота, здоров'я, спорт  Система «Парус - Спорт, краса, здоров'я» є унікальним рішенням для автоматизації процесів управління у спортивних та фітнес-клубах, тренажерних залах, басейнах, танцювальних школах, стадіонах, кортах, оздоровчих центрах, салонах краси та SPA, а також дискоклубах.

Функціонал системи

Система дозволяє вести розширений облік персональних даних по кожному відвідувачу: фотографія, ПІБ, дата народження, контактна інформація, додаткова інформація. Є можливість створювати додаткові категорії і ознаки для клієнтів, а також об`єднати їх у групи.
POS обладнанняВ системі здійснюється створення, продаж і керування абонементами клієнтів. Період дії абонементів довільний: безлімітний, разовий, поєднаний, на кількість відвідувань, на заданий час дії, і зі змішаним типом розрахунку. Завдяки використанню безконтактних ідентифікаторів (картки, водо- і термостійкі браслети, брелоки) для персоналізації клієнта, істотно підвищується зручність та швидкість обслуговування на рецепції. Реєстрація клієнта, його тренування, тренера, дати і часу, відбуваються автоматично. При наявності на території комплексу зон надання додаткових оплачуваних послуг (ресторан, кафе, фіто-бар), ідентифікатор може служити засобом для виключення готівкового розрахунку за отримані товари або послуги.
Система автоматично реєструє всі фінансові операції, здійснені клієнтом на території комплексу за надані послуги, що знижує вплив
Посещение
людського фактору з боку персонала, підвищує якість і швидкість обслуговування. Система має дуже гнучкі дисконтні та бонусні програми, індивідуальна настройка яких може підвищити лояльність клієнтів. 
Широкі аналітичні можливості системи дозволяють виробляти детальний маркетинговий і фінансовий аналіз діяльності та отримувати звітність для прийняття управлінських рішень.
Однією з основних переваг «Парус-Краса, здоров'я, спорт» є повна інтеграція з «back-офісом».
Красота, здоровье, спорт
При спільній роботі з «Парус-Бухгалтерія» відбувається автоматична реєстрація руху по всіх рахунках бухгалтерського та податкового обліку з автоматичною підготовкою стандартної бухгалтерської та податкової звітності. Також «Парус-Краса, здоров'я, спорт» легко інтегрується з іншими рішеннями «Парус-Підприємство 7»: «Парус-Ресторан», «Парус-Готель», «Парус-Торгівля та склад», «Парус-Персонал», «Парус-Заробітна плата», «Парус-Менеджмент та Маркетинг», «Парус-Пропускний режим», що дозволяє забезпечити надійну роботу комплексу в єдиному інформаційному просторі.
Зручний і простий графічний інтерфейс, що працює з будь-якими типами сенсорних моніторів (TouchScreen), дозволяє автоматизувати робочі місця адміністраторів клубу, касирів, бухгалтерів, керівників закладів.
Система працює з наступним торговим обладнанням: зчитувачі проксіміті-карт, зчитувачі штрих-кодів, чекові принтери, фіскальні реєстратори, сенсорні панелі і т.д.

За більш детальною інформацією про систему звертайтеся у відділ маркетингу групи компаній "Парус": 
E-mail: market@parus.com.ua
Авторизацiя
Подiлитися