Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Методконсультация для бухгалтеров бюджетных организаций

Уважаемые клиенты, Вы можете получить ответы на вопросы бухгалтерского учета в бюджетных организациях. На вопросы отвечают ведущие специалисты-методологи бюджетной сферы Украины. Чтобы задать вопрос заполните форму, обязательно указав Ваш регистрационный номер в "Парусе". Ответы на вопросы Вы получите по e-mail, также ответы будут доступны на этой странице. Мы оставляем за собой право не комментировать некоторые вопросы.

ВНИМАНИЕ! Каждый понедельник и пятницу с 13:00 до 17:00 по тел.: (050)315-32-21 "Консультационная линия" работает в режиме реального времени в формате "вопрос-ответ". В другое время вопросы принимаются только через сайт!

Также, у Вас есть возможность воспользоваться сервисом     Парус Интернет-Консультант

 

Демоверсия ПО Парус

Задать вопрос:

ФИО*
Организация*
Регистр. номер*
E-mail*
Телефон
Вопрос
 
  

 * Для возможности уточнить Ваш вопрос, просим указывать телефон для связи.

Обратите внимание! Вопросы, связанные с реализацией управленческих и учетных задач в ПО "Парус" просим адресовать на "Горячую линию" по тел. (044)565-55-77 или на hotline@parus.com.ua.

21.04.17
Чи можуть фактичні видатки перевищувати касові видатки і кошторисні призначення? Якщо, наприклад, використовували залишки запасів, придбаних у минулих роках?
Просмотреть ответ
21.04.17
При введенні в експлуатацію 1113, 1114 рах. нараховується 50% амортизації. Чи правильним буде проведення Дт 8114-Кр 1412 або потрібно використовувати Дт 5111-Кр 1412?
Просмотреть ответ
20.04.17
Як перераховувать ПДВ? Які рахунок буде у платіжному дорученні, доходний и нульовий КЕКВ?
Просмотреть ответ
20.04.17
При придбанні матеріалів з ПДВ (п.3,2) сума ПДВ не включаеться до витрат що відповідає стандарту "Витрати". В ф. № 4-1д фактичні витрати за КЕКВ будуть відрізнятися від касових (не беручи за уваги специфіку списання запасів) на суму ПДВ?
Просмотреть ответ
19.04.17
Чи повинна сума рядків 1000+1010+1020+1030+1040 форми 1-дс дорівнювати рядку 1400 (внесений капітал)?
Просмотреть ответ
19.04.17
Яку потрібно використовувати бухгалтерську проводку під час списання МБП яке обліковуеться на рахунку 1812 та було придбано в минулому році. Залишок що обліковувався на рахунку 411 було перенесено на початку року на б/р 5512?
Просмотреть ответ
19.04.17
Організація нараховує знос в кінці року. Чи потрібно донараховувати знос за період з початку року, якщо ми списуємо ОЗ в квітні поточного року, а залишкова вартість не 0 гривень?
Просмотреть ответ
13.04.17
В формі №2-дс в рядку "2550", гр. 9 ставити надходження чи касові видатки. У рядку "2610", гр. 9 ставити касові видатки? Різні казначейства по різному трактують. А як приймати консолідовану звітність?
Просмотреть ответ
13.04.17
В установі касові операції не здійснюються (не ведуться).Чи обов'язково тримати поштові марки в касі?
Просмотреть ответ
12.04.17
які бухгалтерські проведення робляться при придбанні основних засобів ( інших необоротних активів) за рахунок спеціального фонду державного бюджету. При чому ці основні засоби не вводяться в експлуатацію.
Просмотреть ответ
12.04.17
При відображенні ПДВ ми застосовували таку проводку Дт 8411 Кт 6311, яку проводку потрібно застосовувати відповідно до нових стандартів?
Просмотреть ответ
11.04.17
Наша організація купила телефонний апарат не за рахунок цільового фінансування, а за рахунок коштів які були на нашому рахунку. Які потрібно зробити проведення на оприбуткування та введення в експлуатацію?
Просмотреть ответ
10.04.17
У яких господарських операціях потрібно відобразити отримання подарунку в натуральній формі (на рахунок 1113), введенні його в експлуатацію та нарахуванні амортизації на ІНМА?
Просмотреть ответ
10.04.17
Чи слід списувати використані на потреби підприємства МШП, придбані у минулому році відразу на фін. результат, чи можна застосовувати субрахунок 8013?
Просмотреть ответ
07.04.17
Як правильно відобразити приймання-передачу ОЗ та ІНМА за рішенням суб'єкта управління, якщо майно зношено не повністю?
Просмотреть ответ
06.04.17
Куди слід списувати використані медикаменти, придбані у минулому році за кошти спеціального фонду?
Просмотреть ответ
06.04.17
Чи потрібно вести касові ордери при обліку поштових марок, якщо на підприємстві відсутня каса? Марки видаються матеріально-відповідальній особі.
Просмотреть ответ
06.04.17
Як відобразити у бухгалтерскому обліку переміщення матеріальних цінностей з рахунку 1812 на рахунок 1113?
Просмотреть ответ
06.04.17
Якими проведеннями відображати кошти судового збору за минулий рік, які повернулись?
Просмотреть ответ
06.04.17
Чи ПДВ включається у вартість товарів та послуг? Яким керівним документом визначено.
Просмотреть ответ
Попередня сторiнка
наверх
Авторизация
 
РУС УКР