Парус-Аквапарк - комплексна система для автоматизації аквапарків і розважальних закладів

 

www.parus.ua > Продукцiя > Для середнього і малого бізнесу > Аквапарк

Парус-Аквапарк

Парус - АквапаркПрограмно-апаратний комплекс "Парус-Аквапарк" призначений для автоматизації аквапарку. Система дозволяє отримати більш ефективне управління аквапарками, вести облік часу перебування, організувати безготівкові розрахунки на його території.

До зовсім до недавнього часу аквапарки в Україні вважалися екзотикою. А зараз їх будують не тільки приморські міста, але й міста, що знаходяться далеко від «великої води». Незважаючи на різну площу, кількість гірок, атракціонів, висоту хвиль, наявність зон відпочинку, ресторанів швидкого харчування всі аквапарки працюють за однією ідеологією. Усередині комплексу повинні розважатися і витрачати гроші люди в плавках і бікіні, яким абсолютно нікуди покласти гаманець. Тому можна сформувати два основні завдання системи автоматизації аквапарку, це:

Спеціально для вирішення цих та інших управлінських та облікових задач Корпорація ПАРУС розробила спеціалізований програмний продукт «Парус - Аквапарк», який призначений для автоматизації бізнес процесів, характерних для аквапарків.

Автоматизація акпарків і розважальни комплексів. Парус - Аквапарк
Система "Парус-Аквапарк" інтегрована з іншими рішеннями Корпорації Парус: «Парус-Бухгалтерія», «Парус-Торгівля і Склад», «Парус-Пропускний режим», «Парус-Касові апарати», «Парус-Ресторан», «Парус-Готель», «Парус-Менеджмент та Маркетинг», «Парус-Персонал», «Парус-Заробітна плата», «Парус-Клубні карти», «Парус-Краса, здоров'я, спорт», що дозволяє створити усередині аквапарку справжній розважальний комплекс, куди крім самого аквапарку, в класичному розумінні, можуть входити готель, кафе, бари, ресторани, більярд, боулінг, нічні клуби, каток, спорт-клуб, фітнес-клуб, магазини, спеціальні, окремо оплачувані атракціони. Особливістю програмного комплексу є те, що кожен з цих продуктів може працювати окремо, але найбільша ефективність досягається саме при їх спільній роботі.

В результаті впровадження системи «Парус-Аквапарк» заклад отримує наступні конкурентні переваги:

Завантажити буклет 1

Завантажити буклет 2

Авторизацiя
 
РУС УКР