Розрахунок заробітної плати

 

www.parus.ua > Продукцiя > Для великих підприємств (ERP) > Розрахунок заробітної плати

Розрахунок заробітної плати

Парус - Заработная плата Система "Парус-Заробітна плата" забезпечує розрахунки: 

При розрахунках враховуються "перехідні копійки" і "борг за закругленням".

У ході розрахунку заробітної плати проводиться облік перерахувань в банк і депонентів, формуються книга депонентів і список перерахувань. При цьому ведеться облік карток депонентів і перерахувань, з можливістю відпрацювання в бухгалтерському обліку відповідних господарських операцій та формування платіжних документів. Передбачений інструмент для аналізу стану розрахунків по депонентам і перечислениям - оборотна відомість.

У результаті проведення розрахунку заробітної плати формуються і можуть бути роздруковані: 

Нагадаємо про базові властивості програми для розрахунку заробітної плати: постачання всіх стандартних форм (документів, відомостей, реєстрів тощо) з можливістю змінити (налаштувати) їх "під Ваші власні вимоги" - все це повною мірою відноситься і до додатків обліку персоналу, праці та зарплати. 

На закінчення відзначимо такі переваги програми для нарахування зарплати, як можливість ведення: 

 Табельний облік використання робочого часу

Табельний облік використання робочого часу має на увазі : роздільне ведення табелів обліку робочого часу за внутрішнім структурним підрозділам ; автоматичне формування табелів відповідно до індивідуальним робочим календарем співробітника і підставами для оплати ( лікарняними листами , відпустками тощо). Є додаткова можливість : тарифікація відпрацьованого часу по широкому набору довільних ознак .

За допомогою програми "Парус- Заробітна плата " легко автоматизується процес нарахування заробітної плати на всіх його етапах.

 

Замовити презентацiю

Авторизацiя
Подiлитися