"jПарус - Ресторан" - система для управління ресторанами, кафе, пабами

 

www.parus.ua > Продукцiя > jПарус > Ресторан

Система "jПарус - Ресторан"

jПарус - Ресторан

Програмний комплекс "jПарус - Ресторан" призначений для автоматизації ресторану, кафе, бару, пабу, клубу, пансіонату та інших закладів ресторанного бізнесу. Жоден сучасний заклад неможливо уявити без системи управління та обліку. Система для ресторанів, кафе зачасту залишається “в тіні” для клієнтів закладу, але відіграє важливу роль в оперативності та зручності управління. В нашій системі Ви знайдете саме те що повністю відповідає потребам учасників ресторанного бізнесу: від власника до офіціанта.

«jПарус – Ресторан» є частиною комплексу програмних рішень з умовною назвою «Рекреація», в який входять також системи для готельного бізнесу - «jПарус - Готель», для управління спортивними комплексами, фітнес клубами, салонами краси - «jПарус – Спорт, Краса, Здоров'я», для туристичного бізнесу - «jПарус - Туристичне агенство», для управління нерухомістю - «jПарус - Управління нерухомим майном». Безсумнівно, частиною цього комплексу також можна вважати систему управління доступом «jПарус - Пропускний режим».

Умовно функціонал програмного комплексу можна розділити на дві складові: так звані "front-офіс" та "back-офіс".

Front-office - робоче місце офіціанта, бармена, повара

Зручний і простий графічний інтерфейс, що працює в комплексі з будь-якими типами сенсорних POS моніторів (Touchscreen) і КПК (Pocket PC). Реєстрація користувача проводиться за допомогою індивідуальної безконтактної картки, після чого система пізнає її власника з урахуванням прав доступу в програмний комплекс, також можлива реєстрація при введенні пароля.
Приймання замовлення офіціантом (Touchscreen інтерфейс) включає наступні функції:
Роботу офіціантів також можливо організувати за допомогою додатку Android. Він має такі ж функції як і десктоп інтерфейс офіціанта (окрім розрахунку), але додатково отримує повідомлення, наприклад про готовність блюда.
Робоче місце повара відображає чергу страв до приготування, враховуючи можливу терміновість, відстрочку та час приготування. Взаємодія повара з інтерфейсом відбувається за допомогою персонального ідентифікатора, таким чином можливо контролювати як загальну чергу страв так і персональні замовлення.

Back-office - робоче місце калькулятора, керуючого, адміністратора

Складова "back-офісу" програми «jПарус-Ресторан" має наступні функціональні можливості:

POS обладнання для ресторанів, кафе

Серед інших можливостей системи слід зазначити:
Обравши «jПарус – Ресторан» Ви отримаєте надійний, простий у використанні, функціональний та гнучний інструмент і, як наслідок, якісне та швидке обслуговування. Отримаєте найважливішу конкурентну перевагу – задоволеного клієнта.
 
Авторизацiя
Подiлитися 
 
РУС УКР