Хмарна платформа jПарус. Робота з використанням вільно розповсюджуваного ПЗ і СУБД

 

www.parus.ua > Продукцiя > jПарус

Хмарна платформа jПарус

Завантажити буклет

Платформа "jПарус" створена на основі хмарних технологій (cloud computing). Вона орієнтована на підвищення ефективності управління та мінімізацію сукупної вартості володіння ІТ (TCO, Total cost of ownership). Важливою властивістю хмарної платформи "jПарус" є можливість роботи в середовищі вільно поширюваного програмного забезпечення. Так, в якості операційних систем, окрім Windows та Mac OS, може бути використаний Linux. Засобом налаштування і друку звітів, крім MS Office виступає OpenOffice, друк також може здійснюватися в pdf-документи.

Хмарна платформа jПарус

"Серцем" платформи є сервер додатків. Він здійснює взаємодію з сервером БД, клієнтськими додатками, виконує найбільш ресурсомісткі операції, відбір, обробку, шифрування даних. Як сервер бази даних може бути використана будь яка реляційна СУБД, яка підтримує стандарт SQL92. Сервер бази даних, крім власне зберігання даних і об'єктів бази даних, виконує функції збереження логічної цілісності БД. Сьогодні підтримуються дві промислові СУБД - PostgreSQL та Oracle. При необхідності можлива адаптація й інших.

переваги платформи jПарус

Мінімізація сукупної вартості володіння (TCO)Для ознайомлення з  демоверсіями рішень на базі платформи, відвідайте сайт платформи "jПарус"

Конкурентні переваги платформи "jПарус":

Третя складова платформи, це "тонкий клієнт". Для роботи користувачі можуть використовувати різні види клієнтських додатків:

Таке різноманіття клієнтських додатків обумовлено наявністю у кожного виду своїх переваг, колом вирішуваних завдань, а також концепцією мобільності та вседоступності, яка була закладена в платформу "jПарус" на етапі її проектування. Причому, працюючи з одним сервером додатків, можна використовувати водночас різні види клієнтів.

Завантажити буклет

Авторизацiя
 
РУС УКР