Управління майном у програмі Парус

 

www.parus.ua > Продукцiя > Для бюджетних організацій та державних установ > Управління майном

Управління майном

Парус - Управление имуществомПризначення

Модуль «Парус - Управління майном» призначений для автоматизації обліку об'єктів майна та нерухомості в просторовому, економічному, технічному, виробничому, будівельному, страховому та юридичному аспектах. Модуль може використовуватися для підрозділів, що входять до складу великих організацій.

Основні функціональні можливості

За допомогою модуля «Управління майном» можна автоматизувати наступні робочі місця працівників служби управління майном:

Робота з модулем забезпечує:

При цьому:

При цьому:

При цьому:

Архітектура

Облік МТК здійснюється як облік сукупності інвентарних об'єктів (основних засобів), об'єднаних у єдиний технологічний процес. МТК являє собою ієрархічний об'єкт, до складу якого можуть входити основні засоби (ОМ) або МТК більш низького рівня. Кожна ОДИНИЦЯ, що входить в МТК, відповідає інвентарному об'єкту, доповненому технічними, будівельними, страховими та деякими іншими характеристиками.

Управління майном Парус

Передбачена можливість обміну даними з модулем «Парус - Бухгалтерський облік». Обмін здійснюється через зв'язок одиниці майна, що входить до майново-технологічний комплекс в модулі «Управління майном», з інвентарним об'єктом, зареєстрованим у розділі «Інвентарна картотека» модуля «Бухгалтерський облік».
Парус - Управління майном

Конкурентні переваги

Оперативне управління і моніторинг стану/використання майнового комплексу підприємства.
Звітні форми
Формування вихідних звітних форм підтримується побудовою звітів довільної форми за будь-якої інформації, накопиченої в базі даних. Для цього призначені сервіси звітності:

 

Авторизацiя
Подiлитися 
 
РУС УКР