Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Методконсультация бухгалтеров по вопросам расчета заработной платы

Уважаемые клиенты, Вы можете получить ответы на вопросы касаемо расчета заработной платы. Чтобы задать вопрос необходимо заполнить форму, обязательно указав Ваш регистрационный номер в "Парусе". Ответы на вопросы Вы получите по e-mail, также ответы будут доступны на этой странице. Мы оставляем за собой право не комментировать некоторые вопросы. Вопросы принимаются только через сайт!

Также, у Вас есть возможность воспользоваться сервисом     Парус Интернет-Консультант

 

Демоверсия ПО Парус

Задать вопрос:

ФИО*
Организация*
Регистр. номер*
E-mail*
Телефон
Вопрос
 
  

 * Для возможности уточнить Ваш вопрос, просим указывать телефон для связи.

Обратите внимание! Вопросы, связанные с реализацией управленческих и учетных задач в ПО "Парус" просим адресовать на "Горячую линию" по тел. (044)565-55-77 или на hotline@parus.com.ua.

19.05.17
На підставі яких документів брати норми для розрахунку виконання плану зубних техників в 2017 році? Адже наказ МОЗу №507 від 28.12.2002 року втратив чиність МОЗу (наказ №310 від 08.05.2014 року)
Просмотреть ответ
16.05.17
Як розраховувати заробітну плату державному службовцю, якщо він перебував у відрядженні? По середньому чи як робочі дні?
Просмотреть ответ
08.05.17
Як правильно індексувати відпустку працівникам освіти, для яких з 1 січня підвищили заробітну плату на 2 розряди?
Просмотреть ответ
13.04.17
Працівник після тривалого 10 місяців лікарняного йде у відпустку. Як розрахувати відпускні з тарифної ставки?
Просмотреть ответ
11.04.17
При підготовці звіту 1дф виплила помилка при нарахуванні і сплаті військового збору, підкажіть будь-ласка як сплатити ВЗ за працівників які вже звільнені?
Просмотреть ответ
07.04.17
Ми є закладом охорони здоровя. Який розмір матеріальної допомоги надавати працівнику, який призначений на 0,5 ставки.Також чи має право на отримання мат.доп.сумісник та новий працівник, який отримав допомогу в цьому році на попередньому місці роботи
Просмотреть ответ
06.04.17
Чи можна виплачувати доплату за ведення військового обліку в розмірі 25% секретарю виконкому міської ради, коли вже є доплата в розмірі 50% (за складність та напруження)?
Просмотреть ответ
04.04.17
В Інституті проводиться виплата за керівництво аспірантами. Чи включається ця виплата до складової заробітної плати для розрахунку відпустки?
Просмотреть ответ
31.03.17
Знайшли помилку в обчисленні компенсації за невикористану відпустку пра-м, звільненим в 15-16 рр. Як правильно відобразити донарах/утрим. в бухобліку, ЄСВ та 1 ДФ. Якщо це утримання, то працівник повинен сплатити суму з урахуванням податків чи ні?
Просмотреть ответ
29.03.17
Чи потрібно змінювати суму премії, яку виплатили в лютому керівнику за 4 кв.2016р., в зв'язку з підвищенням посадових окладів?
Просмотреть ответ
24.03.17
Чи має право працівник Тубдиспансеру, що працює як сумісник на надбавку зг. наказу 308/519 від 05.10.2005 п.4.1. Надбавки за тривалість безперервної роботи?
Просмотреть ответ
Наступна сторiнка >
Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР