Управління товарними потоками

 

www.parus.ua > Бизнес-задачи > Управление товарными потоками

Управління товарними потоками

Традиційно вважається, що економія всіх видів ресурсів є запорукою зниження витрат компанії. Безумовно це так, але зменшення витрат можна досягти і шляхом оптимізації складської діяльності та планування товарно-матеріальних потоків, одночасно збільшивши ефективність управління підприємством в цілому.

Продумана політика оптимізації товарних потоків дозволяє: підвищити мобільність компанії, знизити складські витрати, створити ресурси для стратегічного розвитку, забезпечити необхідну кількість сировини для безперебійної діяльності організації.
 
Мета управління товарними потоками - забезпечити високу продуктивність роботи підприємства і скоротити фінансові та часові витрати на поповнення запасів.

Існує безліч способів роботи з товарними потоками. Одним з найбільш ефективних є товарний календар.
Управління товарними потоками

Правильне використання даного інструменту дозволить отримати достовірну інформацію про рух товарно-матеріальних цінностей за певний проміжок часу. Дані календаря включають в себе значення товарних залишків на початок і кінець кожного періоду, а також планові показники приходу і витрати товарів, він є центральною ланкою інформаційно логістичного ланцюга, що акумулює всю інформацію про рух товарних потоків.

Авторизация
 
РУС УКР