Група компаній "Парус" розробила рішення для орендодавців

 

www.parus.ua > Преса про Парус

Всi публiкацiї

Компьютерное обозрение, 2014: Група компаній "Парус" розробила рішення для орендодавців

Парус - Орендні платежіГрупа компаній "Парус" представила рішення «Парус-Орендні платежі», яке входить в лінійку програмних продуктів «Парус-Підприємство 7» та «Парус-Бюджет 7». Даний продукт орієнтований на організації, які працюють з нерухомістю в контексті здачі або прийому нерухомості в оренду: ріелторські компанії, торгово-розважальні центри, складські приміщення, різного роду кооперативи, бізнес-центри, ринкові площі і т.д.

Даний програмний продукт дозволяє ефективно управляти обліковими процесами, пов'язаними з орендою приміщень, а саме: вести єдину базу об'єктів оренди з усіма внутрішніми і прилеглими приміщеннями; фіксувати завантаження приміщень за вказаний період; відслідковувати історію зміни вартості та хронологію оренди; готувати і анулювати первинну і вторинну документацію оренди приміщень.
Рішення може функціонувати як самостійний продукт, а також у зв'язці з іншими модулями згаданих систем. Взаємодія з «Парус-Бухгалтерія» дозволяє реєструвати всі операції згідно з нормами бухгалтерського і податкового обліку, а також друкувати всі стандартні бухгалтерські та податкові звіти, а з «Парус-Менеджмент і Маркетинг» - вести єдину базу клієнтів, забезпечити узгодженість каналів взаємодії, підвищити швидкість прийняття рішень, підвищити ефективність роботи співробітників, а також мінімізувати вплив людського фактора.

 
Новина на сайті Компьютерное обозрение

Компьютерное обозрение

Авторизацiя
Подiлитися 
 
РУС УКР