Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Проекти землеустрою відведення земельної ділянки, технічну документацію з грошової оцінки земель ,документацію по технічній інвентаризації обєктів нерухомого майна треба обліковувати на рахунку 1018 чи не треба ставити на облік?

[]

Відповідно до статті 1 Закону України "Про землеустрій" технічна документація із землеустрою - сукупність текстових та графічних матеріалів, що визначають технічний процес проведення заходів з використання та охорони земель без застосування елементів проектування.
Технічна документація із землеустрою згідно з Переліком типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2012 № 578/5 , має строк зберігання “Постійно”. Це означає, що такі документи належать до НАФ і підлягають довічному зберіганню.
Зважаючи на те, що технічна документація із землеустрою являє собою документи, які створюються під час діяльності установи, то така технічна документація не є об'єктом бухгалтерського обліку і плата за її виготовлення відноситься на витрати звітного періоду. 

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР