Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Чи можна виплачувати доплату за ведення військового обліку в розмірі 25% секретарю виконкому міської ради, коли вже є доплата в розмірі 50% (за складність та напруження)?

[]
Умови оплати праці працівників органів виконавчої влади визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів".
 
Разом з тим відповідно до п.11 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. № 921, за наявності на військовому обліку в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях менше 500 призовників і військовозобов’язаних обов’язки щодо ведення військового обліку покладаються на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом, якій встановлюється доплата у розмірі до 50 відсотків посадового окладу, крім державних службовців.
 

Конкретний розмір доплати до посадового окладу працівника, на якого покладено ці обов'язки, визначається керівником в залежності від фактичної чисельності військовозобов'язаних і призовників у межах затвердженого фонду оплати праці. Виплата цієї доплати не пов'язана із виплатою надбавок, доплат, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268.

 
Для довідки. Лист Мінсоцполітики від 12.09.2013 р. № 1033/13/84-13.
Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР