Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Чи включаються до первісної вартості кондиціонера витрати, понесені при монтажі?

[]

 Відповідно до пункту 5 розділу ІІ Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 “Основні засоби”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.10.2010 № 1202, витрати, понесені при монтажі основного засобу, включаються до первісної вартості цього об'єкту.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР