Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Які проведення необхідно зробити при проведені індексації балансової вартості об’єктів житлового фонду якщо об'єкти мають ліквідаційну вартість та залишкова вартість дорівнює?

[]

У бухгалтерському обліку відображення індексації житлових будинків, якщо об'єкти мають ліквідаційну вартість та залишкова вартість дорівнює 0, здійснюється відповідно до пункту 1.20 Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2015 № 1219.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР