Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Чи відображається у складі витрат заміна деталей?

[]

 Відповідно до Відповідно до пункту 2 розділу ІІІ Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 “Основні засоби”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.10.2010 № 1202, визнаються витратами звітного періоду витрати на утримання об’єкта основного засобу (проведення технічного нагляду, технічного обслуговування та ремонту).

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР