Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Чи потрібно при отриманні асигнування для придбання малоцінних необоротних матеріальних активів застосовувати субрахунок 5411 “Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів”?

[]

Так. Відповідно до пункту 1.1. Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2015 № 1219, отримання асигнувань для придбання малоцінних необоротних матеріальних активів відображається за дебетом субрахунку 2313 “Реєстраційні рахунки” та кредитом субрахунку 5411 “Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів”. 

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР