Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Матеріально відповідальна особа йде у відпустку чи потрібно проводити інвентаризацію?

[]

Для забезпечення збереження майна бюджетної установи матеріально відповідальні особи на час відпустки ввірені їй цінності передають іншій матеріально відповідальній особі. Оскільки, фактично змінюється матеріально відповідальна особа обов'язково проводиться інвентаризація відповідно до пункту 7 розділу І Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР