jПарус - Спорт, краса, здоров'я

 

www.parus.ua > Продукцiя > jПарус > Спорт, Краса, Здоров\'я

Спорт, краса, здоров'я

 

Система для спорт, фітнес клубу, басейн«jПарус – Спорт, Краса, Здоров'я» створено для автоматизації управління клубами різних форматів. Рішення розроблено на основі  хмарної платформи «jПарус»Система управління буде ефективною для фітнес клубу, спортклубу, тренажерного залу, басейну, аквапарку, гірськолижного комплексу, салону краси, SPA-центру, оздоровчого комплексу, танцювальної школи, стадіону, нічного клубу та інших закладів, які надають послуги оздоровчого та розважального комплексу. «Спорт, Краса, Здоров'я» є частиною комплексу програмних рішень з умовною назвою «Рекреація», в який входять також системи для готельного бізнесу «jПарус - Готель», для ресторанів і кафе «jПарус - Ресторан», для туристичного бізнесу «jПарус - Туристичне агенство», для управління нерухомістю - «jПарус - Управління нерухомим майном». Безсумнівно, частиною цього комплексу також можна вважати систему управління доступом «jПарус - Пропускний режим». При розробці «jПарус - Спорт, Краса, Здоров'я» на новій платформі, ми використали сучасні засоби розробки, врахували потреби ринку та побажання клієнтів, зберегли кращі напрацювання попередніх версій і додали новий корисний функціонал, зробивши систему ще кращою і сучаснішою.

Автоматизація спорт, фітнес клубу
Система для фітнесу басейну тренажерного залу

Комплексна система управління і автоматизації спортклубівфітнес клубівбасейнів та інших закладів спортивно-оздоровчої сфери «jПарус -СпортКрасаЗдоров'я» дозволяє:

Враховуючи всі функції, програма «jПарус – Спорт, Краса, Здоров'я» дозволить повністю автоматизувати як малі, так і великі об'єкти: спортивні та фітнес клуби, тренажерні зали, басейни, танцювальні школи, стадіони, корти, оздоровчі центри, салони краси та SPA, аквапарки, гірськолижні курорти.
jпарус спорт краса здоров'я - система автоматизації та управління клубами
Авторизацiя
 
РУС УКР