jПарус-Управління нерухомістю

 

www.parus.ua > Продукцiя > jПарус > Нерухомість

Управління нерухомістю

Система «jПарус-Управління нерухомістю» входить до складу хмарнії лінійки програмних продуктів «jПарус». Рішення орієнтоване як на відділи продажу об'єктів нерухомості різного призначення, так і на організації, що здійснюють подальший сервіс та обслуговування нерухомості (ЖЕКи і ОСББ).
Для зручності роботи відділу продажів система управління нерухомістю надає схему розташування всіх об'єктів, з можливістю пошуку за часто використовуваними параметрами, наприклад, такими як квадратура або вартість. Також, в системі «jПарус-Управління нерухомістю»можлива фіксація вже проданих або зарезервованих об'єктів, робота з необхідними документами та контроль оплат.
Обслуговуючі організації, в свою чергу, можуть використовувати гнучкі в налаштуванні тарифи по всіх видах послуг, таких як: постійні щомісячні нарахування, нарахування за воду, електроенергію, газ. Після занесення показань лічильників - формуються рахунки на оплату. Крім цього, система має можливість врахування пільг та субсидій.
jПарус Управління нерухомістю
Система для управління нерухомістю
Функціональні характеристики рішення:
  • створення структури житлового та нежитлового фонду для різних об'єктів. Застосування зразків із заздалегідь налаштованими параметрами. Графічне відображення об'єктів на схемі;
  • створення картки об'єкта нерухомого майна, із зазначенням даних по розташуванню, вартості і квадратурі. Розрахунок складових об'єкту з поділом на житлову і нежитлову площу. Робота з первинними документами - договірні документи, рахунки, акти;
  • зазначення постійних нарахувань для формування періодичних платежів. Вказання тарифу та загальної вартості;
  • робота з лічильниками. Зберігання номерів і дат їх встановлення, зняття. Занесення тарифів. Періодичне зняття показань лічильників з можливістю створення платежів;
  • виписка вихідних рахунків на оплату на основі періодичних нарахувань і показників лічильників. Контроль оплати;
  • можливість зазначення пільг, розрахунок платежів згідно наявних пільг. Додатковий розділ дозволяє враховувати субсидії для кожного об'єкта.

Використання системи «jПарус - Управління нерухомістю» дозволяє вести комплексне управління об'єктами нерухомого майна та контролювати роботу з орендарями.

Отримати безкоштовний тестовий доступ!

jПарус - Управління нерухомістю

Авторизацiя
 
РУС УКР