Рішення jПарус — Управління навчальним закладом

 

www.parus.ua > Продукцiя > jПарус > Управління навчальним закладом

Управління навчальним закладом

 

Скачать буклет

Управління навчальним закладом

Рішення - «jПарус - Навчальний заклад» розроблено на основі платформи «jПарус», з використанням хмарних технологій. Система призначена для комплексного управління навчальними закладами (починаючи від дошкільних навчальних закладів та шкіл, закінчуючи інститутами та університетами).

Рішення «jПарус - Навчальний заклад» має дві основні частини:

Завантажити буклет "jПарус - Управління навчальним закладом"

«Навчальний заклад»

Управління навчальним закладом передбачає комплексне ведення інформації по всьому навчальному процесу (складання розкладу, формування класного журналу, виставлення оцінок і ведення особистих щоденників учнів, з можливістю перегляду через web-браузери, довідники працівників та учнів, довідники з навчальних дисциплін, введення спеціалізації для кожного учня, можливість замовлення обідів, контроль успішності батьками, ...).

Інноваційні технології в управління навчальними закладами

Формування електронного розкладу занять

 

 

Основні функціональні можливості та переваги модуля «Навчальний заклад»:

Управління навчальним закладом jПарус
Шкільний електронний журнал класу

«Пропускний режим»

Школа Афіни використовує рішення Парус

Пропускний режим дозволяє управляти і розмежовувати права доступу на територію навчального закладу, в аудиторії, студентські гуртожитки. В якості пропускного обладнання використовуються турнікети або спеціально обладнані двері. У такому випадку є можливість задавати (розмежовувати) права на доступ (по кожному співробітнику, учневі, відвідувачу навчального закладу) в певний час або певні класи, аудиторії, гуртожитки, корпуси, приміщення.

Для користувачів системи доступна можливість отримання графіка відвідувань всіх осіб, які зареєстровані в системі (співробітники, учні, студенти, викладачі, відвідувачі).

В якості ідентифікаторів найзручніше використання безконтактних карт (з можливістю нанесення різної інформації, фото, ПІБ, клас, група, номер гуртожитку, посада) браслетів або брелоків.

Використання рішення «jПарус - Навчальний заклад» дозволяє отримати ефективний інструмент комплексного управління школою, університетом, підвищити виконавчу дисципліну учнів. Навчальний заклад, у свою чергу, може отримати безліч додаткових конкурентних переваг, серед яких: підвищення іміджу закладу, підвищення рівня довіри з боку батьків, прозорість і безпека навчального процесу.

Для доступу до повного функціоналу рішення в демонстраційному режимі перейдіть в розділ "Тестовий доступ" або ознайомтеся з можливостями Web-клієнта.

Рішення jПарус - Управління навчальним закладом


Для презентації рішення в Вашому офісі або отримання більш детальної інформації про рішення звертайтесь до відділу маркетингу групи компаній "Парус":

Тел.: +38(044)565-55-77, 565-55-44

E-mail: market@parus.com.ua

Авторизацiя
 
РУС УКР