jПарус - Пропускний режим

 

www.parus.ua > Продукцiя > jПарус > Пропускний режим

jПарус - Пропускний режим

«jПарус - Пропускний режим» - програмно-технічний комплекс, розроблений на основі хмарної платформи "jПарус". Система призначена для організації та управління пропускним режимом (контролем доступу), управління доступом в приміщеннях, на територію об'єкта, автоматичної реєстрації входу, виходу, виїзду, в'їзду, переміщення працівників (відвідувачів) з урахуванням допусків, протоколювання інформації для подальшої обробки (аналітичні звіти і зведення, табелювання, розрахунок заробітної плати та ін).

Система контролю доступу jПарус - Пропускний режим

Концепція рішень для підприємств

Використання рішення «jПарус - Пропускний режим» дозволяє вирішувати завдання управління доступом в офісах компаній і бізнес-центрах, на великих підприємствах і установах, закладах торговельно-розважального та ресторанно-готельного типу, навчальних закладах (корпусах та гуртожитках), організаціях зі спеціальним режимом роботи персоналу. Рішення дає можливість контролювати відвідування навчального закладу школярами, студентами, з можливістю відправлення смс-повідомлення батькам.
Система не має жорстких вимог до технічних засобів і управління нею може здійснюватися з одного комп'ютера. Робота комплексу «jПарус - Пропускний режим» охоплює різні категорії персоналу, включаючи бюро перепусток, фахівців служби безпеки, фахівців відділу кадрів, табельників, фахівців з розрахунку заробітної плати, адміністраторів і керівників. Таким чином, рішення «jПарус-Пропускний режим» можна розглядати не тільки як комплекс технічних засобів забезпечення безпеки об'єкта, але і як один з основних компонентів інформаційної системи, що мінімізує вплив людського фактора на отримання кінцевих даних.

Концепція рішень для сфери послуг

«jПарус - Пропускний режим» також може використовуватися для організації платного (наприклад, паркінги) автоматизованого обслуговування клієнтів із використанням ідентифікаторів (безконтактні карти, брелоки, браслети, картонні штрих-кодові квитки, тощо).
Основою обслуговування є надання доступу на платну територію, безготівкова оплата сервісів і послуг (аквапарк, басейн, гірськолижний комплекс, спорт- фітнес-клуб, стадіон, пляж, нічний клуб, тощо), прохід на яку здійснюється через стандартне обладнання системи контролю доступу, (турнікети, ворота та ін). Завдяки відсутності впливу людського фактора при обслуговуванні клієнтів, використання комплексу «jПарус - Пропускний режим» дозволяє не тільки зробити обслуговування швидким та зручним, але і збільшити прибуток підприємства, завдяки високій пропускної здатності системи, запобігти зловживанням з боку персоналу шляхом забезпечення надійного контролю за рухом грошових коштів через відповідні служби об'єкта, аж до повного виключення руху готівки.

Пропускний режим jПарус

контроль доступу jПарус
 
Функціональні можливості комплексу:
Авторизацiя
 
РУС УКР