Спеціальні рішення платформи jПарус

 

www.parus.ua > Продукцiя > jПарус > Спеціальні рішення

Спеціальні рішення

Незважаючи на те що «jПарус» є новою платформою, на її базі вже успішно розпочаті спецпроекти у великих компаніях, які працюють в різних сферах, наприклад, державного управління, у сфері страхування та сфері телекомунікації та зв'язку.


On-line управління об'єктами нерухомого майна

об'єкти нерухомого майна Поточні зміни в економіці, зростаюча глобалізація та дедалі більша орієнтація на ринок капіталів пред'являють до управління об'єктами нерухомого майна (ОНМ) певні вимоги. Без інноваційних рішень і використання інформаційних технологій, впоратися з завданнями по управлінню ОНМ дуже важко.
Програмний продукт «jПарус-Об'єкти нерухомого майна» - on-line система призначена для управління об'єктами нерухомого майна та організації роботи з орендарями. Завдяки системі користувач має уявлення про портфелі свого нерухомого майна і може здійснювати ретельний контроль як господарських робіт, так і робіт з орендарями.

В ході розробки проекту були автоматизовані завдання ведення єдиної бази об'єктів, обліку орендарів та договорів оренди, контролю стану оренди і платежів за площами, обліку списання / придбання / відчуження / оформлення прав власності на приміщення, ведення інформації про ОНМ, що перебувають у власності або в процесі реєстрації, отримання звітності про подальше використання ОНМ в господарській діяльності та їх технічний стан, також автоматизоване оформлення договорів, виставлення рахунків і здійснена можливість інформаційної підтримки фахівців про поточний стан ОНМ.

 


Управління страховою компанією on-line

Страхування Парус

Стрімкий розвиток хмарної платформи «jПарус» дозволив створити рішення, яке відповідає вимогам ринку, є свого роду унікальним і інноваційним - система «Парус-Страхування».
Це спеціалізоване широкофункциональное рішення для страхових компаній, агентів і брокерів, в якому реалізовані завдання управління договорами страхування різних видів з on-line доступом через мобільні пристрої (ноутбук, планшет, смартфон). Тим самим, агент може працювати в системі з будь-якої географічної точки планети, де є інтернет з'єднання, а топ-менеджмент, у свою чергу, отримувати всю необхідну управлінську та облікову інформацію в режимі реального часу.

Однією з основних цілей проекту є створення мобільного автоматизованого робочого робочого місця для страхових агентів і брокерів.

Також система створена для виконання страховими агентами функцій реєстрації планових платежів, формування фактичних платежів по плановим з банківських документів, формування документів і звітності. При створенні проекту, фахівцями Паруса, були враховані вимоги операторів страхового ринку по зниженню TCO (Total cost of ownership, сукупна вартість володіння) витрат на встановлення та супровід клієнтського програмного забезпечення. Це досягнуто шляхом можливості використання безкоштовного ПЗ, високої масштабованості рішення, web-старту клієнтської частини програми, відсутність необхідності установки, оновлення і ліцензування клієнтського програмного забезпечення на кожному робочому місці, при цьому знято обмеження на одночасні сеанси в роботі on-line.

Система дає можливість реалізувати наступні завдання страхової компанії:


За більш детальною інформацією про системи звертайтесь у відділ маркетингу групи компаній Парус:

Тел.: +38(044)565-55-77, 565-55-44
E-mail: market@parus.com.ua
Авторизацiя
 
РУС УКР