Парус-Пропускний режим

 

www.parus.ua > Продукцiя > Для бюджетних організацій та державних установ > Пропускний режим

Парус-Пропускний режим

Концепція рішень для підприємств
«Парус - Пропускний режим» - це програмний комплекс для управління і організації пропускного режиму, керування доступом в приміщення та на територію підприємства, організації установи. Дозволяє автоматично реєструвати вхід / вихід / виїзд / в'їзд / переміщення з урахуванням допусків, протоколювання інформації з можливістю подальшої обробки (аналітичні звіти, табелювання, розрахунок ЗП та ін).
Автоматизація пропускного режимуВпровадження комплексу дозволяє вирішити завдання управління доступом як в офісах невеликих організацій, так і у великих установах, організаціях зі спеціальним режимом роботи персоналу. Впровадження комплексу в навчальних закладах виключає проникнення сторонніх осіб, зменшує ризик крадіжок і пошкоджень матеріальних цінностей, полегшує контроль в гуртожитках. Додатковою перевагою є контроль відвідування навчального закладу студентами. Система має невисоку вартість і управління нею може здійснюватися з одного комп'ютера. Розширення системи реалізується шляхом підключення нових точок та спеціалізованих комп'ютерних робочих місць. Робота комплексу «Парус - Пропускний режим» охоплює різні категорії персоналу, включаючи бюро перепусток, фахівців служби безпеки, фахівців відділу кадрів, табельників, фахівців з розрахунку заробітної плати, адміністраторів і керівників. Таким чином, систему контролю доступу «Парус - Пропускний режим» можна розглядати не тільки як комплекс технічних засобів забезпечення безпеки об'єкта, але і як один з основних компонентів інформаційної системи підприємства, що мінімізує вплив людського фактора на кінцеві дані. Технічна платформа комплексу не вимагає витрат на придбання додаткового програмного забезпечення чи систем управління базами даних, що виключає так звані "приховані" витрати при проведенні проекту.
 
Концепція рішень для сфери послуг

Парус - Пропускний режим«Парус - Пропускний режим» може бути використаний для організації  автоматизованого обслуговування відвідувачів із використанням ідентифікаторів різного типу (безконтактних карт і брелоків, браслетів, картонних штрих-кодових квитків та ін.). Основою обслуговування є надання доступу на платну територію і безготівкова оплата отриманих сервісів і послуг (аквапарк, басейн, фітнес, спортзал, пляж, клуб тощо), прохід на яку здійснюється через стандартне обладнання системи контролю доступу, турнікети, ворота та ін) за фактом успішного зчитування ідентифікатора. Завдяки відсутності впливу людського фактора при обслуговуванні клієнтів, використання системи контролю доступу «Парус - Пропускний режим» дозволяє не тільки зробити таке обслуговування швидким та зручним, але і збільшити прибуток підприємства завдяки високій пропускної здатності системи, запобігти зловживанням з боку персоналу шляхом забезпечення надійного контролю за рухом грошових коштів через відповідні служби об'єкта, аж до повного виключення руху готівки.
 
Функціональні можливості
Використання системи дозволяє:
Система контролю доступу ПарусСистема легко інтегрується з іншими модулями, компонентами та рішеннями групи компаній "Парус", такими як: "Парус-Ресторан", "Парус-Готель""Парус-Красота, здоровья, спорт", "Парус-Менеджмент і маркетинг", "Парус-Бухгалтерія", "Парус-Персонал", "Парус-Зарабітна плата", та іншими, що дозволяє їй бути використаною в автоматизації пропускного режиму державних установ, заводів, виробничих підприємств, ресторанних та готельних комплексів, спортивних, фітнес і нічних клубів, аквапарків, торгово-розважальних центрів, гірськолижних комплексів, паркінгів.
 
Монтаж та сервіс
 
Наявність власних ресурсів та висококваліфікованих фахівців дозволяє виконувати повний спектр робіт від монтажу системи до повного впровадження в роботу. Розгалуджена регіональна мережа дозволяє нам забезпечувати монтаж і підтримку роботи системи в межах всієї України.

За більш  детальною інформацією про системи звертайтесь до відділу маркетингу групи компаній "Парус":
Тел.: +38(044)565-55-77, 565-55-44
E-mail: market@parus.com.ua
Авторизацiя
Подiлитися 
 
РУС УКР