Головбух: Бюджет: Санкції РНБО: що робити користувачам системи «Парус»

 

www.parus.ua > Пресса о Парусе

Все публикации

Головбух: Бюджет: Санкції РНБО: що робити користувачам системи «Парус»

 

Обмежувальні санкції, які минулого тижня запровадили РНБО та Президент України, викликали чималий резонанс в суспільстві. Найбільше запитань виникло у користувачів програм 1С і «Парус». Чи можна тепер використовувати бухгалтерським службам установ ці програми? Як будувати свою роботу у майбутньому? У пошуку істини ми скористалися партнерськими стосунками, які вже кілька років поспіль тижневик «Головбух: Бюджет» підтримує із групою компаній «Парус».

Щоб знайти відповіді на всі болючі запитання, ми звернулися до директора з розвитку бізнесу групи компаній «Парус» Артура Федоренка. Пропонуємо до вашої уваги офіційне повідомлення компанії щодо перспектив користування системою «ПАРУС».

Шановні партнери, клієнти та замовники!

Група компаній «Парус» висловлює вам свою подяку та повідомляє - всі партнери, що входять до групи компаній «Парус» працюють в звичайному режимі!

Звертаємо Вашу увагу, що згідно з указом Президента України № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» до списку потрапили окремі юридичні особи, що входять до групи компаній «Парус».

Ми робимо необхідні дії для виправлення цієї помилки і найближчим часом будемо інформувати вас про зміни, які відбулись. Ми — український розробник українського ПЗ (див. розділ сайту «Авторські права та дозволи» http://parus.ua/ua/412/)

Авторські права та дозволи

1) Авторами програмних продуктів «Парус» є громадяни України, це підтверджується свідоцтвами, виданими Державною службою інтелектуальної власності України;

2) Компанії, що здійснюють постачання та супроводження програмних продуктів «Парус», — виключно резиденти України з українським менеджментом, відомості про яких внесено до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, що ведеться Державною службою інтелектуальної власності України, а сам процес постачання та супроводження контролюється Розробником;

3) Функціональні специфікації програмних продуктів «Парус» забезпечують належний рівень захисту інформації в системі, а процедури розробки, супроводження та керування конфігурацією програмного забезпечення, що підтримуються Розробником — гарантії безпеки, для використання в державних органах та установах, що підтверджується актуальними експертними висновками Адміністрації Держспецзв’язку України:

Експертний висновок стосовно комплексної системи автоматизації фінансово-економічної діяльності бюджетної установи «Парус-Бюджет», версії 7

Експертний висновок стосовно комплексної системи автоматизації управління бюджетною установою «Парус-Бюджетна установа», версії 8

Експертний висновок стосовно комплексної системи автоматизації управління підприємством «Парус-Корпорація», версії 8

а) Парус 7: з рівнем гарантій Г2, що відповідає рівню EAL 3 забезпечення міжнародного стандарту ISO/IEC 15408 Common Criteria for Information Technology Security Evaluation, в рамках якого результати оцінки підтверджують:

в) Парус 8: з рівнем гарантій Г2 та Г3, що відповідає рівню EAL 4 забезпечення міжнародного стандарту ISO/IEC 15408 «Common Criteria for Information Technology Security Evaluation», в рамках якого результати оцінки підтверджують:

Визначені за результатом оцінки рівні гарантій реалізації функціональних послуг захисту інформації в програмних продуктах «Парус» підтверджують повну контрольованість та керованість процесів розробки, постачання та супроводження ПЗ Розробником, що, в свою чергу, повністю виключає можливість випадкового чи навмисного витоку, несанкціонованого збору та передачі даних третім особам або внесення зловмисниками програмних закладок у вихідний код ПЗ на усіх етапах життєвого циклу створення та експлуатації ПЗ.

Програмні продукти «Парус» та їх експлуатація під заборону не підпадає!

Зобов'язання по договорах, роботи по проектах, консультації — виконуються і надаються в повному обсязі та відповідної якості!

"Отже, бухгалтери бюджетних установ і надалі працюватимуть у звичному режимі. А ми доноситимемо до вас потрібну інформацію. Будьте впевнені, що разом з нами ви знайдете правильне рішення!"

 

Головбух: Бюджет

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР