Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

У грудні 2017 року переплатили єсв (22%) з загального фонду. Потрібно повернути до бюджету? Помилку вирахували самостійно, коли зробили персоніфікацію за грудень 2017.

[]

 Згідно з п. 1 ст. 3 Бюджетного кодексу України, бюджетний період становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.

Відповідно до роз'яснень Державного казначейства України від 09.03.2006 р. N 3.4-22/498-2143 та від 12.02.2008 р. N 7.1-10/744, якщо з початком нового бюджетного періоду здійснюється повернення зайво виплачених в минулих бюджетних періодах коштів, то зазначені кошти не можуть бути відображені як відновлення касових видатків, а повинні бути перераховані до загального фонду бюджету з кодом доходів 24060300 "Інші надходження".

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР