Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Чи включається матеріальна допомога на оздоровлення до складу мінімальної заробітної плати?

[]

  Відповідно до статті 3 Закону "Про оплату ппраці" мінімальна заробітна плата — це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

Матеріальна допомога не є заробітною платою за відпрацьований час, тому не враховується до мінімальної заробітної плати.

Для довідки. Лист Мінсоцполітики від 13.02.2017 № 294/0/101-17/282.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР