Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Чи нараховується індексація внутрішнім і зовнішнім сумісникам? Та чи підлягає індексуванню стипендія аспірантів.

[]

  Відповідно до абз.7 п.4 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17 липня 2003 р. № 1078, у разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу.
Таким чином, в наведеному в запитанні прикладі сума індексації має складати 54.86 = 62.31/159*140.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР