Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Працівник у червні відпрацював 140год.(норма 159год.)має право на індексацію .У червні вона складає 62,31грн.Яка буде сума індексації цього працівника якщо неповністю відпрацьвані години?

[]

Відповідно до абз.7 п.4 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17 липня 2003 р. № 1078, у разі коли особа працює неповний робочий час, сума індексації визначається із розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу.
Таким чином, в наведеному в запитанні прикладі сума індексації має складати 54.86 = 62.31/159*140. 

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР