Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Чи нараховується за липень індексація працівнику, прийнятому в травні 2017 року? Підвищення окладів в організації було в січні 2017 року.

[]

Відповідно до п.102 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого Постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078, для новоприйнятих працівників обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку займає працівник. Тобто базовим місяцем для новоприйнятого працівника буде останній місяць підвищення окладу за його посадою, у вказаному прикладі - січень 2017, а отже такому працівнику в липні нараховується індексація на загальних підставах.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР