Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Державний службовець звільняєть у звязку з досягненням 65-річного віку.Йому виплачується вихідна допомога.Чи нараховується на неї ЄСВ?

[]

Враховуючи частину 7 статті 7 Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" перелік видів виплат, на які не нараховується єдиний внесок, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до Переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Постановою КМУ від 22.12.2010 р. № 1170, єдиний соціальний внесок не нараховується на суми вихідної допомоги у разі припинення трудового договору (п. 4 вказаного Переліку). 

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР