Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Якщо працівник іде у відпустку у липні чи включається у розрахунок грошової допомоги індексація?

[]

 Відповідно до п.3 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100, при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження включаються: основна заробітна плата, доплати і надбавки, виробничі премії, винагорода за підсумками річної роботи та вислугу років тощо.
Додатково при обчисленні середньої заробітної плати для оплати за час відпустки крім зазначених вище виплат, до фактичного заробітку включаються виплати за час, протягом якого працівнику зберігається середній заробіток (за час попередньої щорічної відпустки, виконання державних і громадських обов'язків, службового відрядження тощо), та допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю.

Перелік видів оплат, що не враховуються при обчисленні середньої заробітної плати наведений в п.4, вказаного Порядку. Серед таких виплат індексації немає, а отже, при розрахунку відпустки індексація включається на загальних підставах.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР