Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Як враховувати квартальну премію в розрахунку відрядження при таких умовах: квартальна премія виплачена в квітні (за січень-берень), відрядження у працівника у травні. Враховується лише 1/3 у березні чи також 1/3 у квітні?

[]

В абзаці 1 п.3 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100, передбачено, що премії, які виплачуються за квартал і триваліший проміжок часу, при обчисленні середньої заробітної плати за останні два календарні місяці включають до заробітку в частині, що відповідає кількості місяців у розрахунковому періоді. Умов щодо включення такої премії тільки в частині місяців, за які така премія нарахована, немає. Тобто до розрахунку середнього заробітку за два останні місяці квартальна премія має включатись в розмірі 1/3 суми премії до кожного місяця розрахункового періоду (березень та квітень).

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР