Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

В Інституті проводиться виплата за керівництво аспірантами. Чи включається ця виплата до складової заробітної плати для розрахунку відпустки?

[]
Відповідно до п. 3 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100, при обчисленні середньої заробітної плати за час відпустки включаються основна заробітна плата, доплати, надбавки, премії, а також  виплати за час, протягом якого працівнику зберігається середній  заробіток (за час попередньої щорічної відпустки, виконання державних і громадських обов'язків, службового відрядження тощо), та допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю.
 
Виплата зазначена в питанні відноситься до основної заробітної плати, а отже, включається в розрахунок середньої заробітної плати при визначенні суми відпускних на загальних підставах.
Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР