Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Зарплате

Вернуться в список вопросов

Чи має право працівник Тубдиспансеру, що працює як сумісник на надбавку зг. наказу 308/519 від 05.10.2005 п.4.1. Надбавки за тривалість безперервної роботи?

[]

Відповідно до статті 19 Закону "Про оплату праці" працівники, які працюють за сумісництвом, одержують заробітну плату за фактично виконану роботу. Умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств визначаються Кабінетом Міністрів України. Питання роботи за сумісництвом регулюються постановою КМУ від 03.04.1993 р. № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» та Положенням про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затверджених наказом Мінпраці, Мін'юстиції та Мінфіну від 28.06.1993 року № 43, відповідно до яких, робітники, спеціалісти і службовці державних підприємств, установ і організацій мають право працювати за сумісництвом, тобто виконувати, крім своєї основної, іншу роботу на умовах трудового договору. На умовах сумісництва працівники можуть працювати на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина у вільний від основної роботи час. Надбавка за тривалість безперервної роботи медичним працівникам встановлюється у порядку та розмірах, визначених пунктом 4.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі, Умови). Відповідно до підпункту 13 пункту 4.1.1 Умов надбавки за тривалість безперервної роботи нараховуються кожного місяця як за основною посадою так і при роботі за сумісництвом за умови, що працівник працює на посадах, для яких передбачена виплата даної надбавки.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР