Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Вищестояща організація передає основні засоби згідно договіра на тимчасове (безоплатне) користування майна. Які проведення потрібно зробити і на якому субрахунку повинні обліковуватися основні засоби?

[]

Відображення в бухгалтерському обліку отримання основних засобів за операціями з внутрівідомчої передачі здійснюється відповідно до пункту 1.12 Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2015 № 1219.
У разі коли основні засоби передаються не за операціями з внутрівідомчої передачі, а на тимчасове використання, то таке рішення повинно мати певні підстави, а майно може бути взято на облік, на позабалансовий рахунок 02 «Активи на відповідальному зберіганні».

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР