Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Яке проведення потрібно зробити для відображення вилучення суми поточних витрат, здійснених у попередніх звітних періодах, що включаються до первісної вартості об’єкта основних засобів?

[]

Коригування результату виконання кошторису на суму поточних витрат, здійснених у попередніх звітних періодах, що включаються до первісної вартості об’єкта основних засобів, здійснюється відповідно до пункту 6.9 Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2015 № 1219. 

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР