Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Чи відноситься на вартість основного засобу Пенсійний збір?

[]

 Відповідно пункту 5 розділу ІІ Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 “Основні засоби”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.10.2010 № 1202, первісна вартість об'єкта основних засобів у разі придбання за плату складається з таких витрат, зокрема, реєстраційні збори, державне мито та аналогічні платежі, що здійснюються у зв'язку з придбанням (отриманням) прав на об'єкт основних засобів.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР