Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Яке бухгалтерське проведення потрібно зробити при вилучені суми витрат, здійснених у попередніх звітних періодах, що включаються до первісної вартості об’єкта основних засобів?

[]

 Вилучення суми витрат, здійснених у попередніх звітних періодах, що включаються до первісної вартості об’єкта основних засобів, здійснюється відповідно до пункту 6.9 Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2015 № 1219.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР