Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Який метод нарахування амортизації необхідно застосовувати для нематеріальних активів?

[]

 Відповідно пункту 6 розділу IV Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 122 “Нематеріальні активи”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.10.2010 № 1202, вартість нематеріального активу з визначеним строком корисного використання (експлуатації) розподіляється на систематичній основі протягом строку його корисного використання (експлуатації) шляхом нарахування амортизації на дату балансу.
Амортизацію нематеріальних активів суб’єкти державного сектору нараховують із застосуванням прямолінійного методу.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР