Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

При проведені індексації балансової вартості об’єктів житлового фонду як бути з сумами зносу нарахованими за перший і другий квартал поточного року (не було враховано індекс)?

[]

Станом на 1 січня 2017 року бюджетні установи мають проіндексувати балансову вартість об’єктів житлового фонду за індексами, затвердженими наказом Мінрегіонрозвитку «Про затвердження індексів балансової вартості об’єктів житлового фонду станом на 01 січня 2017 року» від 11.05.2017 р. № 106.

При індексації житлового фонду необхідно враховувати вимоги пункту 4 розділу VII Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 р. № 11. Тобто індексувати потрібно і первісну вартість об’єктів житлового фонду, і суму нарахованого на них зносу станом на 01.01.2017.

У зв'язку з цим необхідно здійснити коригування сум нарахованого зносу за І та ІІ квартал 2017 року.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР