Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Чи потрібно складати Звіт про фінансові результати (форма №2-дс) наростаючим підсумком?

[]

Відповідно до пункту 7 розділу ІІІ Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 “Подання фінансової звітності”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2009 № 1541, проміжна (місячна, квартальна) звітність, яка охоплює певний період, складається наростаючим підсумком з початку звітного року.
 

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР