Программное обеспечение для автоматизации и управления предприятиями и государственными учреждениями

 

www.parus.ua > Поддержка > Методконсультация по Бухгалтерии

Вернуться в список вопросов

Чи може стояти на балансі установи будівля, на яку відсутнє право власності?

[]

 Відповідно до статті 9 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи.
У разі, якщо право власності на будівлю належить іншому суб'єкту господарювання, то в бухгалтерському обліку така будівля відображається на позабалансовому рахунку 011 “Орендовані основні засоби розпорядників бюджетних коштів”.

Авторизация
Подiлитися 
 
РУС УКР